Firmast

Teeme Varuosad OÜ on autovaruosade jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis on asutatud 2002. aasta septembris. Ettevõte asub Tallinnas Kadaka tee 1 olevas rohelises angaaris. Varuosi pakume peamiselt Euroopa sõiduautodele ja väikebussidele, kuid leida võib varuosasid ka Aasia ja Ameerika autodele. Hetkel töötab ettevõttes 10 inimest ning peamisteks klientideks on autoremonditöökojad, autovaruosade kauplused ja autovaruosade hulgimüüjad. Laost pakume laia valikut veermiku ja mootori osi. Kuid kindlasti proovime rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. (näiteks: kiired tellimused välistarnijatelt.) Meie spetsialistid aitavad teil leida õiged varuosad kiirelt ja vastavalt teie hinnataluvusele. Pidevalt arendame oma tellimiskeskust, et teha võimalukult lihtsaks varuosade leidmine ja tarnimine.

Lepingulistele klientile on erinevad soodustused ning Tallinna piires tarnime kaupu neli korda päevas. Tallinast välja toimetamiseks kasutame kullerfirmasid Omniva ja DPD, mis toimetavad kaubad kohale järgmise päeva hommikuks. Kui varuosasid on aga väga kiirelt vaja, siis kasutame ka cargobussi teenuseid.

Peamiseks meie plussiks võiks pidada paindlikkust ja kiirust. Oleme avatud koostööks firmadega üle kogu Eesti ja ootame rõõmuga uusi tulijaid!